Nieustający konkurs – regulamin

zamieszczone w: Sprawy blogowe 0

Z nadejściem maja zaczynam konkurs na Instagramie. Nie będzie to najłatwiejszy konkurs, ale jak wiecie, jestem przeciwnikiem debilizmów czy wyzwań polegających na tym, kto szybciej naciśnie przycisk lub zrobi coś głupszego. Zadania będą stricte wiedzowe i dotyczące rozmaitych zakamarków Wrocławia. Nie muszę chyba dodawać, że im więcej ludzi śledzi instagramy, tym lepsze nagrody będę w stanie zorganizować :) Stąd zapraszanie znajomych do śledzenia instagrmu jest jak najbardziej wskazane, nawet jeżeli będzie to stwarzać potencjalną konkurencję.

Zatem bez zbędnego przeciągania – regulamin:

  1. Zwycięzców rozstrzygam w cyklu miesięcznym. Cyklami miesięcznymi zmienia się także tematyka konkursu – oczywiście zawsze będzie dotyczył Wrocławia, ale już ukierunkowania będą zupełnie różne i postaram się by nagrody były również adekwatne do tematyki.
  2. Konkurs odbywa się tylko na Instagramie (https://www.instagram.com/filipdutka.pl/). Jeżeli instagram nie będzie się sprawdzał – pomyślę nad przenosinami na fejsa lub w jeszcze inne miejsce.
  3. Punktacja jest okrutnie prosta, czyli okrutna i prosta. Pierwsza prawidłowa odpowiedź to punkt. Na koniec miesiąca podliczamy punkty i wygrywa ten, kto ma punktów najwięcej :)
  4. W kwestii wszystkich dyskusji, punktacji oraz nagród, ostatecznym rozstrzygającym jest moja skromna osoba.
  5. Nagrody są, póki co, sponsorowane przeze mnie. W zależności od popularności konkursu, będą większe lub mniejsze.
  6. Konkursowe fotki będą ukazywały się codziennie w okolicach późnego popołudnia lub wczesnego wieczoru.
  7. Na prawidłową odpowiedź jest tydzień. Po tym czasie sam jej udzielam :)

Nagrodą w maju jest wycieczka po Wrocławiu w bardzo skromnej grupie z licencjonowanym przewodnikiem. Tematyka i termin oczywiście do uzgodnienia.